Kontakt
Oferta specjalna

Najbardziej wartościowa marka motoryzacyjna? Toyota!

toyota-logo.jpg

W procesie wyboru samochodu istotnym czynnikiem warunkującym zakup jest ogólnoświatowa opinia o danej marce. Często bowiem marka to symbol jakości i prestiżu, a sama nazwa nieodłącznie kojarzy się niezawodnością. Nikogo zatem nie zdziwi, że właśnie do tej kategorii należy najpopularniejszy japoński koncern samochodowy – Toyota. 

Już po raz 11. firma Interbrand, w swoim rankingu Best Global Brands za najbardziej wartościową markę motoryzacyjną uznała właśnie Toyotę. Zajęła ona 8. miejsce, przesuwając się względem zeszłego roku o dwie pozycje w górę – wartość marki w tej klasyfikacji wzrosła bowiem o 20 procent.

Jednak nie tylko fakt, iż Toyota sprzedaje na całym świecie najwięcej samochodów w skali roku, wpłynął na werdykt osób oceniających marki w tym rankingu. Koncern bowiem zapracował na opinię niezwykle solidnego, stabilnego finansowo i kapitałowo, a także wiarygodnego wobec swoich klientów i kontrahentów. Analitycy wzięli także pod uwagę fakt, iż firma nieustannie się rozwija, poszukuje innowacyjnych rozwiązań do tworzonych przez nich technologii. Firma nie boi się także możliwości tkwiących w energii odnawialnej – przewodzi w konceptualizacji i konstruowaniu aut z napędem hybrydowym, nie boi się także zastosowania w produkcji ogniw paliwowych.  Samochody, które produkują, są niemal niezawodne i trwałe, sprawdzają się na większości ogólnoświatowych rynków.

Za Toyotą uplasowały się niemieckie koncerny – drugie miejsce przypadło Mercedesowi, który w ogólnym rankingu zajął 10. lokatę. Trzecie zaś przypadło BMW z zajmowaną 11 pozycją. Inne marki uwzględnione w klasyfikacji to odpowiednio: Honda (20.), Volkswagen (31.), Ford (39.), Hyundai (40.), Audi (45.) oraz Nissan (56.).

Źródło: moto.pl

Data publikacji: 12/12/2014

Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

888 444 001

dyrektor@go-leasing.info

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Ile kosztuje u nas leasing lub kredyt?
Szybko policz ratę leasingu lub
kredytu dla siebie?

Oblicz ratę leasingu
Oblicz ratę leasingu

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie
Zamknij [X]

Poznaj ofertę

AUDI A6 2.0 TDI ultra S tronic Comfort 190KM

Podane powyżej przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez GO-leasing jedynie, w celu nawiązania kontaktu z Państwem i wykonania czynności, dla której zamawiacie Państwo kontakt.