Kontakt
Oferta specjalna

GOnews: GO-leasing ze Złotym Certyfikatem Rzetelności 2018!

croppedimage150150 go news ico31

GO-leasing Sp. z o.o. znalazła się w gronie laureatów Złotego Certyfikatu Rzetelności za rok 2018. Uroczysta gala tej nagrody odbyła się w czwartkowy wieczór 6 czerwca 2019 r. w Reducie Banku Polskiego w Warszawie.

Złote Certyfikaty Rzetelności, podsumowujące działalność firm w 2018 roku, trafiły do 120 przedsiębiorców, głównie z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Podczas gali, prowadzonej przez Marcina Prokopa, wręczone zostały nagrody: wygrawerowana kryształowa statuetka i materializacja graficzna certyfikatu. Ponadto do rąk laureatów trafiła personalizowana pieczęć potwierdzająca otrzymanie Złotych Certyfikatów Rzetelności 2018. 

– Od początku istnienia Ogólnopolskiej Sieci Brokerów Leasingu, postawiliśmy na takie wartości jak: profesjonalizm, uczciwość oraz wysoką etykę zawodową, odpowiedzialność, dbałość o interes klientów oraz niezależność – mówi Grzegorz Olszewski, Prezes Zarządu nagrodzonej złotym certyfikatem spółki GO-leasing.

– Słownikowe odczytanie pojęcia rzetelności jako: „wypełnianie należycie swoich obowiązków”, „taki, jaki powinien być, odpowiadający wymaganiom” oraz „zgodny z prawdą, wiarygodny”, to priorytet każdej firmy działającej, jak my, w branży finansowej – zaznacza Olszewski.

–  Do Programu „Rzetelna Firma” przystąpiliśmy więc już kilka lat temu, chcąc podkreślić jak bardzo, właśnie rzetelność, jest ważna dla naszej sieci partnerskiej. Dziś mamy to „czarno na białym” i gwarantuję, że postaramy się nadal trzymać „wysokie C” – dodaje Dyrektor Generalny GO-leasing.

Gala była też okazją do świętowania, ale i debaty - zaproszeni eksperci opowiedzieli o budowaniu wiarygodności w biznesie i o tym, jak rzetelność firmy wpływa na jej wizerunek.

Złoty Certyfikat Rzetelności promuje uczciwość i odpowiedzialny biznes, a uczestnicy programu wyznaczają nowe standardy etyczne. Poprzez wprowadzanie ich we własnych firmach udowadniają, że w biznesie zysk nie jest nadrzędnym celem. Ważne jest podejście do swojej pracy, szacunek do klientów i ich potrzeb, relacje z kontrahentami i odpowiednie, nacechowane poszanowaniem, relacje z pracownikami.

Do elitarnego grona przedsiębiorców zarządzających firmami, które zasługują na tytuł rzetelnych, przystąpić mogą firmy, które nie mogą zalegać wobec kontrahentów, muszą mieć uregulowane należności wobec urzędu skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Warunkiem starania się o tytuł jest też czyste konto w Krajowym Rejestrze Długów Biura Informacji Gospodarczej SA, trzyletni staż na rynku i przestrzeganie zasad Kodeksu Etycznego Rzetelnej Firmy.

Więcej informacji o programie "Rzetelna Firma" na rzetelnafirma.pl

obr

Data publikacji: 06/06/2019

Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

888 444 001

dyrektor@go-leasing.info

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Ile kosztuje u nas leasing lub kredyt?
Szybko policz ratę leasingu lub
kredytu dla siebie?

Oblicz ratę leasingu
Oblicz ratę leasingu

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie
Zamknij [X]

Poznaj ofertę

AUDI A6 2.0 TDI ultra S tronic Comfort 190KM

Podane powyżej przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez GO-leasing jedynie, w celu nawiązania kontaktu z Państwem i wykonania czynności, dla której zamawiacie Państwo kontakt.