Kontakt
Oferta specjalna

Dobry zwyczaj pożyczaj - wywiad

dobry-zwyczaj-pozyczaj.jpg

"Dobry zwyczaj - pożyczaj" – w przypadku leasingu ten nieco przewrotny tytuł pasuje jak ulał. Wywiad z Dyrektorem GO-leasing z Białegostoku o właśnie takim tytule ukazał się w miesięczniku "Własny Biznes.Franchising". Zapraszamy do kiosków, a Panu Adamowi Bejda gratulujemy wielu cennych spostrzeżeń!

"Zimna krew sprzyja interesowm" - tak kwituje artykuł  nasz partner z Białegostoku - Adam Bejda. W wywiadzie jaki udzielił, wskazał związek pomiędzy projektami unijnymi a sposobem finansowania jakim jest leasing. Na łamach czasopisma opisał również proces przystąpienia do naszej sieci, poświęcając kilka słów na konieczność szkoleń i przejrzystości całej współpracy.

Adam Bejda wspomina swoje początki w sieci partnerskie GO-leasing, opisuje  charakter biura oraz swoją pierwszą podpisaną umowę leasingową. Wskazuje również, że leasing to nie tylko samochód, ale także sprzęt do firmy, wyposażenie biura etc. Na koniec perspektywicznie mówi o otworzeniu własnej placówki w Suwałkach, co poniekąd kształtuje w domyśle sukces jakim może się pochwalić, nieco ponad roczny partner sieci GO-leasing, największej marki brokerów leasingowych w Polsce,.

Grzegorz Olszewski

Data publikacji: 02/07/2014

Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

888 444 001

dyrektor@go-leasing.info

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Ile kosztuje u nas leasing lub kredyt?
Szybko policz ratę leasingu lub
kredytu dla siebie?

Oblicz ratę leasingu
Oblicz ratę leasingu

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie
Zamknij [X]

Poznaj ofertę

AUDI A6 2.0 TDI ultra S tronic Comfort 190KM

Podane powyżej przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez GO-leasing jedynie, w celu nawiązania kontaktu z Państwem i wykonania czynności, dla której zamawiacie Państwo kontakt.