Kontakt
Oferta specjalna

Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna przyciąga Inwestorów

warminsko-mazurska-specjalna-strefa-ekonomiczna.jpg

Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna przyciąga inwestorów dzięki najwyższym w całej Polsce poziomowi pomocy publicznej. W nowej perspektywie Unii będzie to jeszcze ważniejsze, bo o dofinansowanie bezpośrednio dla firm może być trudniej. Najważniejsze jest to, że województwo dysponuje coraz większa ilością sieci dróg, a i lotnisko w Szymanach, może już zacząć działać w przyszłym roku.

– Ta perspektywa finansowa zdecydowanie będzie się różniła od tej ubiegłej. Dofinansowania w dużej mierze będzie trudniej dostać i nie dla wszystkich firm będą one dostępne, więc strefa z najwyższym poziomem pomocy publicznej może się okazać jedyną formą pomocy i to na bardzo wysokim poziomie – tłumaczy Marcin Kuchciński, dyrektor departamentu pozyskiwania inwestorów w Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Spośród już 14 funkcjonujących w Polsce SSE Warmińsko-Mazurska ma najwyższy możliwy próg pomocy publicznej – aż 50 proc. dla dużych przedsiębiorstw (60 i 70 proc. odpowiednio dla średnich i małych). Na taki sam poziom pomocy publicznej mogą liczyć inwestorzy w strefach, które obejmują województwa podlaskie, lubelskie i podkarpackie (m.in. Suwalska SSE i Tarnobrzeska SSE).

W innych regionach wsparcie państwa jest znacznie niższe. Na Pomorzu to np. 35 proc., na Śląsku – 25 proc., a w Warszawie – 15 proc.

Źródło: biznes.pl

Data publikacji: 25/09/2015

Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

888 444 001

dyrektor@go-leasing.info

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Ile kosztuje u nas leasing lub kredyt?
Szybko policz ratę leasingu lub
kredytu dla siebie?

Oblicz ratę leasingu
Oblicz ratę leasingu

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie
Zamknij [X]

Poznaj ofertę

AUDI A6 2.0 TDI ultra S tronic Comfort 190KM

Podane powyżej przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez GO-leasing jedynie, w celu nawiązania kontaktu z Państwem i wykonania czynności, dla której zamawiacie Państwo kontakt.