Kontakt
Oferta specjalna

Rośnie sprzedaż samochodów luksusowych

sprzedaz-samochodow-luksusowych2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rośnie sprzedaż samochodów luksusowych. Różne wypowiedzi ekspertów świadczą o istotnych wzrostach w branży, zarówno samochodów luksusowych premium jak i "zwykłych" samochodów luksusowych.

Specjaliści zauważają, że możliwość odliczenia podatku VAT od samochodów osobowych, okazała się silnym bodźcem wzrostu sprzedaży samochodów osobowych w I kw. 2014 r. Ile samochodów zakupili klienci instytucjonalni i prywatni, jakiego typu? Jaka przyszłość czeka branże motoryzacyjną w Polsce? Mirosław Michna, partner w dziale doradztwa podatkowego, szef zespołu doradców dla branży motoryzacyjnej w KPMG w Polsce oraz Jakub Faryś, Prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego podsumowują wyniki raportu.

Rośnie sprzedaż samochodów luksusowych - Sprzedawcy aut premium spodziewają się znaleźć w tym roku około 30 tys. nabywców na swoje samochody. To segment rynku motoryzacyjnego, który w Polsce rośnie najszybciej – w tym roku może to być wzrost ponad 20-procentowy – mówi Marcin Dąbrowski, dyrektor generalny Jaguar Land Rover Polska.

Źródło: Newseria, youtube.

Data publikacji: 09/07/2014

Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

888 444 001

dyrektor@go-leasing.info

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Ile kosztuje u nas leasing lub kredyt?
Szybko policz ratę leasingu lub
kredytu dla siebie?

Oblicz ratę leasingu
Oblicz ratę leasingu

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie
Zamknij [X]

Poznaj ofertę

AUDI A6 2.0 TDI ultra S tronic Comfort 190KM

Podane powyżej przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez GO-leasing jedynie, w celu nawiązania kontaktu z Państwem i wykonania czynności, dla której zamawiacie Państwo kontakt.