Kontakt
Oferta specjalna

Rewolucja w Volvo

4

Szef Volvo, Hakan Samuelsson ogłosił, że każdy nowy model tej szwedzkiej marki wprowadzony na rynek po roku 2019 będzie wyposażony w silnik elektryczny. Po ponad 100 latach od wynalezienia silnika spalinowego także Volvo przygotowuje grunt dla nowego rozdziału w motoryzacji. Szwedzki producent ogłosił właśnie historyczną zmianę - zdecydował, że mocno zaangażuje się w rozwój napędu elektrycznego

Wiadomo już, że w latach 2019-2021 wprowadzonych zostanie pięć w pełni elektrycznych samochodów. Trzy spośród nich będą modelami Volvo, pozostałe dwa sportowymi autami na prąd od nowej marki Polestar (wydzielona z koncernu Volvo).

Nowe auta będą dostępne również w wersjach z napędem hybrydowym typu plug-in lub mild hybrid. Szwedzi twierdzą, że ich oferta, będzie jedną z najbogatszych wśród wszystkich producentów samochodów elektrycznych.

Oznacza to, że w przyszłości nie będzie samochodów Volvo bez silników elektrycznych. Całkowicie spalinowe auta będą stopniowo zastępowane modelami z napędami hybrydowymi.

- Komunikat oznacza koniec produkcji, w przyszłości, samochodów z napędem konwencjonalnym - powiedział Hakan Samuelsson. - Volvo Cars oświadczyło, że planuje sprzedać milion samochodów elektrycznych, w tym hybrydowych, do roku 2025. 

Źródło: http://www.msn.com/pl-pl/motoryzacja/wiadomosci/volvo-ogłasza-rewolucję-kończy-z-produkcją-samochodów-z-silnikiem-spalinowym/ar-BBDNa4Y?ocid=spartanntp

 

Data publikacji: 29/08/2017

Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

888 444 001

dyrektor@go-leasing.info

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Ile kosztuje u nas leasing lub kredyt?
Szybko policz ratę leasingu lub
kredytu dla siebie?

Oblicz ratę leasingu
Oblicz ratę leasingu

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie
Zamknij [X]

Poznaj ofertę

AUDI A6 2.0 TDI ultra S tronic Comfort 190KM

Podane powyżej przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez GO-leasing jedynie, w celu nawiązania kontaktu z Państwem i wykonania czynności, dla której zamawiacie Państwo kontakt.