Kontakt
Oferta specjalna

Grupa Idea zaproponuje leasing na kilometry

s2

W ofercie grupy Idea pojawi się nowa oferta - to swoisty ewentement w Polsce, gdyż bank połączy leasing z elementami technologii, a dokładniej funkcją GPS. Zacznie oferować leasing na kilometry.

„Happy miles” (tak bank nazwał cały projekt bankowych zastosowań GPS) będzie polegał na tym, aby dopasować dany pakiet finansowy do preferencji klienta opartych na danych zbieranych przez nadajnik.

Tworzymy „silnik”, który może mieć bardzo szerokie zastosowanie w różnych usługach związanych z finansowaniem ruchomości: samochodów osobowych i ciężarowych, maszyn rolniczych, budowlanych itd. — uważa Jarosław Augustyniak, prezes Idea Banku.

Leasing na kilometry będzie ściśle związany z ilością przejeżdżanych kilometrów. Stawki czynszu będą różniły się dla samochodów, które stoją na parkingu, a samochodów, które ciągle są w trasie.

Konstrukcja produktów finansowych według zasady „pay-as-you-drive” spowoduje znaczący spadek obciążeń finansowych dla firm, przyczyniając się do wzrostu ich płynności — twierdzi Jarosław Augustyniak.

Oferta jeszcze nie jest gotowa, ale należy spodziewać się, że zrobi spore zamieszanie na rynku i być może wyznaczy nowe kierunki rozwoju branży leasingowej w Polsce.

Data publikacji: 09/12/2016

Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

888 444 001

dyrektor@go-leasing.info

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Ile kosztuje u nas leasing lub kredyt?
Szybko policz ratę leasingu lub
kredytu dla siebie?

Oblicz ratę leasingu
Oblicz ratę leasingu

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie
Zamknij [X]

Poznaj ofertę

AUDI A6 2.0 TDI ultra S tronic Comfort 190KM

Podane powyżej przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez GO-leasing jedynie, w celu nawiązania kontaktu z Państwem i wykonania czynności, dla której zamawiacie Państwo kontakt.