Kontakt
Oferta specjalna

Getin Leasing zamierza zostać pracodawcą marzeń

croppedimage150150 anita stanclik2

Spore zmiany zapowiadają się w Getin Leasing SA, strategicznego partnera GO-leasing – szczególnie w kontekście polityki personalnej skierowanej zarówno do pracowników GL, jak również do jej partnerów biznesowych. Niedawno firma przeszła wewnętrzną metamorfozę poprzez powołanie nowego zarządu. Wkrótce w obrębie holdingu dojdzie do połączenia dwóch oddzielnych dotąd spółek: Idea Leasing i Getin Leasing, firm o dwóch unikalnych kulturach organizacyjnych. Jak zwykle w takich wypadkach pracownicy oraz partnerzy zewnętrzni czują pewien niepokój w związku ze zmianami, które czekają ich firmy.

Anita Stanclik, wiceprezes w zarządzie Getin Leasing, w wywiadach jakie udzieliła dla „Pulsu Biznesu” i „Rzeczpospolitej” uspokaja zespół i wskazuje na innowacyjne kierunki polityki kadrowej spółki, oparte przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu, szacunku, koleżeństwie i dumie z wykonywanej pracy.

- Aby móc się rozwijać, firmy muszą traktować politykę personalną jako jeden z kluczowych elementów strategii. Osobiście jestem gwarantem takich zmian, które mają służyć dobru pracowników, a nie działać przeciwko nim. W ostatnich miesiącach podjęliśmy wiele decyzji i działań, które pozwolą nam stać się lepszym pracodawcą – mówi Anita Stanclik. Firmie zależy, aby prestiż, lojalność, szanse na rozwój i wzajemny szacunek były podstawą, a nie wyjątkami, które dotyczą niewielkiego grona osób. Zarząd chce, aby zespół postrzegał Getin Leasing jako pracodawcę marzeń – a to ogromne wyzwanie, które wymaga ciągłego doskonalenia się.

Również w stosunku do partnerów biznesowych, w tym firm pośredniczących w sprzedaży produktów Getin Leasing firma kieruje się tymi samymi zasadami – wzajemnego szacunku i dobrze rozumianej, efektywnej dla każdej ze stron współpracy biznesowej.

Spółka Getin Leasing jest głównym operatorem finansowym w wiodących na rynku markach: Oplu, Fordzie i wkrótce w Hondzie, co stawia ją w roli jednego z liderów branży. Współpracuje z większością liczących się na rynku dostawców, dealerów oraz z największymi podmiotami w zakresie pośrednictwa sprzedaży usług finansowych, do których zaliczana jest także firma GO-leasing.

Źródło: Rzeczpospolita, Puls Biznesu

Data publikacji: 02/09/2016

Masz pytania?
Chcesz lepiej poznać ofertę?
Skontaktuj się z nami!

888 444 001

dyrektor@go-leasing.info

Skontaktuj się z Nami
Skontaktuj się z Nami

Ile kosztuje u nas leasing lub kredyt?
Szybko policz ratę leasingu lub
kredytu dla siebie?

Oblicz ratę leasingu
Oblicz ratę leasingu

Szukasz samochodu?
Pomożemy znaleźć najlepsze
auto dla ciebie!

Znajdź auto dla siebie
Znajdź auto dla siebie
Zamknij [X]

Poznaj ofertę

AUDI A6 2.0 TDI ultra S tronic Comfort 190KM

Podane powyżej przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez GO-leasing jedynie, w celu nawiązania kontaktu z Państwem i wykonania czynności, dla której zamawiacie Państwo kontakt.